کیه لینی: رئال با ایسکو خطرناک‌تر می‌شود

ورزش سه: به فینال لیگ قهرمانان نزدیک می‌شویم، ولی هنوز مشخص نیست که زیدان در بازی پایانی مقابل یوونتوس قصد دارد از ایسکو استفاده کند یا گرت بیل.

بیش از یک ماه از مصدومیت گرت بیل می‌گذرد، ولی او به تازگی توانسته به تمرینات رئال بازگردد و همه چیز حکایت از آماده شدنش برای بازی فینال مقابل یوونتوس دارد. از طرفی دیگر ایسکو در غیاب بیل به قدری خوش درخشیده است که به عقیده بسیاری، نیمکت نشین کردن او بی انصافی خواهد بود.

کیه لینی: رئال با ایسکو خطرناک‌تر می‌شود

کیه لینی، مدافع مستحکم یوونتوس در همین رابطه گفت: «بیل و ایسکو بازیکنان بزرگ و تاثیرگذاری هستند که البته تفاوت‌های زیادی نیز بینشان وجود دارد.

نمی‌توان گفت که حضور کدام یک در فینال می‌تواند تاثیرگذارتر باشد و باید خودمان را برای هر شرایطی مهیا کنیم. به اعتقاد من ایسکو در یکی دو ماه گذشته روی بردهای رئال نقش مستقیم داشته و به خصوص خیلی از گل‌های رونالدو روی پاس‌های او به ثمر رسیده است و به همین دلیل در شرایط فعلی، رئال را با او خطرناک‌تر می‌بینم.»

کیه لینی افزود: «ما تمام ویژگی‌های رئال را آنالیز کرده ایم و باید بگویم که سرنوشت فینال را جزئیات رقم خواهند زد. نباید به رئال فضا بدهیم و باید مهاجمان این تیم را تا حد امکان محدود کنیم؛ دقیقا همان کاری که با بارسلونا انجام دادیم. ما برابر بارسا ثابت کردیم که راه مقابله با خطرناک‌ترین مهاجمان را بلدیم.»

پاسخ دهید