گردان: امیدوارم گلر تیم ملی اشتباه نکند


گردان: امیدوارم گلر تیم ملی اشتباه نکند


به گزارش خبرورزشی، دروازه‌بان پدیده از لیگ برتر و بازی با استقلال خوزستان هم با خبرورزشی حرف زد.

از تعطیلات چه خبر؟
بعد از چند روز تعطیلی در تهران تمرینات‌مان را تا بازی با سایپا ادامه دادیم و بعد به مشهد برگشتیم و در این مدت هم تمرینات‌مان را به صورت مرتب برگزار کرده‌ایم تا از فرم بازی دور نشویم.

چند تیم هم‌امتیاز دارید.
بله، ما با ۶ تیم دیگر ۵ امتیازی هستیم و این نشان می‌دهد که لیگ امسال تا چه اندازه با حساسیت و فشرده برگزار می‌شود. البته ما در ابتدای لیگ کار را خوب آغاز نکردیم و سه بازی بیرون از خانه هم داشتیم که یکی هم دربی بود. امیدوارم از این مرحله به بعد کار را با وضعیت بهتری دنبال کنیم. این را هم باید یادآور شوم که لیگ را با مصدومیت کمندانی و مهربان آغاز کردیم و تیم کامل نبود.

این تعطیلات به سودتان بود یا به ضررتان؟
چرا باید تیمی از این وضعیت ضرر کرده باشد…

… به‌طور مثال تراکتورسازی بعد از دو تساوی ابتدای لیگ تازه دو برد به ‌دست آورده بود که لیگ خوابید! یا پرسپولیس؟
به هر حال همه ما تلاش می‌کنیم که تیم ملی‌مان به جام‌جهانی‌ برود و در این قبیل مواقع هم باید کمک کرد که تیم ملی در بهترین شرایط به استقبال مسابقاتش برود.

پدیده بعد از تعطیلات با تیم بحران‌زده استقلال خوزستان بازی دارد. این به نفع‌‌تان نیست؟
هرگز دوست نداشتم حریف‌مان دچار مشکل باشد و ما با آنها بازی کنیم. امیدوارم این مشکلات مالی هرچه زودتر از همه تیم‌ها دور شود و استقلال خوزستان هم از تیم‌های خوب لیگ برتر است که فصل قبل هم قهرمان شد. ما بدون این اتفاقات هم می‌خواستیم با قدرت به دیدار این تیم برویم. برای این بازی خانگی حساب‌های ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

از تیم ملی خبر داری؟
نه زیاد. البته تیم ملی در ایتالیا دو بازی کرده که من ندیدم ولی با شناختی که از نفرات تیم و سرمربی آن دارم می‌دانم که حتماً برای این بازی از هر نظر آماده هستند. امیدوارم در نهایت با برد ما همراه باشد.

فکر می‌کنی قطر را شکست دهیم؟
تا جایی که حافظه‌ام یاری می‌کند ما برابر قطر همواره یا برنده بوده‌ایم یا در بدترین حالت با این تیم مساوی کرده‌ایم. این بازی هم که رایگان شده و قطعاً مردم برای حمایت از تیم ملی به آزادی می‌روند و تیم ملی را تنها نمی‌گذارند.

کدام دروازه‌بان برای این بازی بهتر است؟
همه آنهایی که در اردوی تیم ملی هستند قطعاً شایستگی لازم را داشته‌اند و برای همین هم کی‌روش آنها را دعوت کرده است. من در اردوی تیم نبودم که بدانم کدام یک سرحال‌تر هستند و این را کی‌روش می‌داند.

با شناختی که از بازی‌های لیگ داری کدام یک بهتر است بازی کند؟
فرقی نمی‌کند. همه آنها بچه‌های ایران هستند و فقط دعا می‌کنم که در بازی دچار اشتباه نشوند و بهترین بازی‌شان را به نمایش بگذارند. قطر شوتزن‌های خوبی دارد و هر زمان ممکن است از راه دور دروازه ما را هدف قرار بدهند.

پاسخ دهید