گل‌محمدی: یک لحظه غفلت مقابل لخویا برایمان گران تمام می‌شودبه گزارش خبرآنلاین، یحیی گل‌محمدی در آستانه دیدار برگشت تیمش مقابل لخویا در اصفهان گفت: خوشبختانه ما با برد در قطر فعلاً در صدر جدول گروه B رقابت‌ها هستیم، اما باید این را بگویم که ذوب‌آهن بازی رفت مقابل لخویا را فراموش کرده است. می‌دانیم که یک لحظه غفلت در مقابل تیم خوب لخویا در فولادشهر، می‌تواند برای ما گران تمام شود.
وی ادامه داد: لخویا تیم بسیار خوبی است که خوشبختانه با بازی خوب بچه‌ها در دوحه این تیم را شکست دادیم، اما اگر مراقب نباشیم و در باد بازی رفت مقابل این تیم بخوابیم شاید در پایان بازی دوم لیگ قهرمانان حسرت دو یا سه متیاز را بخوریم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: ما برای این بازی همچنان چند مهره خود و از جمله هاشم بیک‌زاده را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم، اما احساس من این است که با روح حرفه‌ای‌گری که در بین بازیکنان تیم ایجاد شده است و خواستی که در بچه‌ها مشاهده می‌کنم، می‌توانیم سه‌شنبه روز خوبی مقابل لخویا داشته باشیم.
گل‌محمدی افزود: شرایط تیم خوب است و اگر مردم اصفهان و هواداران حضور پررنگی داشته باشند، سعی خواهیم کرد بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. البته نباید فراموش کنیم که نتیجه یک مسابقه فوتبال را نمی‌توان از قبل حدس زد یا در مورد آن قولی داد، اما من قولی که به همگان می‌دهم این است که شاگردانم تا سر حد توان بجنگند و برای موفقیت تلاش کنند. بازیکنانم می‌دانند که برای شرایطی که هم اکنون در آن قرار داریم همگان زحمت کشیده‌اند. از هیئت مدیره و به خصوص مدیرعامل باشگاه گرفته تا کارمندانی که همه تلاش خود را برای حمایت از تیم به کار گرفته‌اند. امیدوام بتوانیم باز هم به خوبی رو به جلو حرکت کنیم و دومین پیروزی را در اصفهان جشن بگیریم.
وی در مورد شکست سنگین لخویا مقابل الریان در لیگ ستارگان قطر اظهار داشت: به هیچ‌وجه گول نتیجه این بازی را نمی خوریم. آنها مقابل الریانی شکست خورده‌اند که این فصل در لیگ قطر رویایی نتیجه گرفته است، ضمن اینکه لخویا بسیار خسته بود و دو بازیکنش را نیز در این بازی به علت مصدومیت از دست داد. به اعتقاد من اگر یک لحظه فکر کنیم که با لخویای ضعیفی بازی داریم اشتباه بزرگی مرتکب شده‌ایم که چوب آن را خواهیم خورد.
43 43


پاسخ دهید