گولتس هر بازی ۱۸۶میلیون تومان!


گولتس هر بازی ۱۸۶میلیون تومان!


به گزارش خبرورزشی، بازیکنی که روی دست مدیران باشگاه بزرگی چون پرسپولیس مانده و حالا برای این‌که خرید گران‌قیمت‌شان کامل سوخت نشود، به دنبال راهکارهای جدید هستند.
صحبت از آنتونی گولتس است که در صورت بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس، از لیست بازی‌های داخلی کنار گذاشته می‌شود و قرار است فقط در رقابت‌های آسیایی بازی کند! یک تیم آسیایی اگر در مرحله پلی‌آف باشد، برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا باید ۱۴ بازی پشت‌سر بگذارد و با احتساب تک‌بازی فینال مجموعاً ۱۵ بازی برگزار می‌کند. امیدواریم پرسپولیس به این مهم برسد اما نمایندگان باشگاهی ما سال‌هاست در همان مراحل ابتدایی با لیگ قهرمانان آسیا وداع می‌کنند. در واقع پرسپولیس هزینه یک میلیارد و سیصد میلیون تومانی خود برای جذب آنتونی گولتس را سرمایه‌گذاری در لیگ قهرمانان آسیا می‌داند. در حالی که اگر پرسپولیس در مرحله پلی‌آف و یا در مرحله گروهی حذف شود، عملاً این مبلغ گزاف را دور ریخته است. البته که بسیار بعید است برانکو از گولتس در بازی‌های آسیایی هم استفاده کند اما با فرض این‌که او ناگهان بازیکن محبوب برانکو شود، در صورت حذف پرسپولیس در پلی‌آف بابت تک بازی ۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان خرج روی دست سرخ‌ها گذاشته و اگر کار به مرحله گروهی برسد، او برای هر بازی حدود ۱۸۶میلیون تومان هزینه تراشیده است!
در واقع ماجرای استفاده از گولتس در بازی‌های آسیایی فقط به این دلیل است که هنر مدیریتی در پر کردن لیست پرسپولیس و بی‌احتیاطی‌شان در شرایط فعلی را سرپوش بگذارند وگرنه همه می‌دانیم که گولتس فعلاً فقط یک خرج اضافه بوده و بس و برانکو علی‌رغم این‌که با آنتونی همزبان است، حتی به بازی دادن به او فکر هم نمی‌کند.

پاسخ دهید