یاران جباری و منتظری در لبه پرتگاه


یاران جباری و منتظری در لبه پرتگاه


الاهلي كه هفته‌‌هاست روي نوار ناكامي گام برمي‌دارد بعد از شكست هفته قبل برابر القطر در فاصله 2 امتيازي منطقه سقوط قرار گرفت تا اوضاع براي يوسف آدم و ستاره‌هاي خارجي‌‌اش همچون مجتبي جباري و پژمان منتظري سخت‌تر از قبل شود. با توجه به اينكه باشگاه يك بار ديگر به مربي بومي خود فرصت داد تا شرايط تيم را بهبود ببخشد جدال فرداشب با الخور از اهميت خاصي در سرنوشت يوسف آدم برخوردار خواهد بود.

مربي‌اي كه گفته مي‌شود رابطه بسيار خوبي با بازيساز ايراني دارد و اميدوار است جباري بتواند زمينه بقاي او روي نيمكت را فراهم كند. مسلماً اگر نتيجه اين بازي هم با برد همراه نشود مسير سقوط الاهلي از هميشه هموارتر خواهد شد چون رقيب اصلي آنها القطر نيم‌فصل دوم رقابت‌ها را با چند برد متوالي آغاز كرده و حسابي به شرايطش سر و سامان داده است.

در ساير بازي‌هاي حساس هفته مي‌توان به رويارويي دو تيم انتهاي جدولي القطر با مسيمير اشاره كرد؛ جايي كه محمد نوري با بازوبند كاپيتاني مسيمير وارد ميدان خواهد شد تا بلكه بعد از هفته‌ها تيمش را به سمت يك برد شيرين سوق داده و اميدهاي‌شان براي فرار از انتهاي جدول بيشتر شود گرچه حريف آنها نيم‌فصل دوم را رؤيايي آغاز كرده و عزم خود را براي ماندن در جدول مسابقات جزم كرده است. همچنين الغرافه هم بعد از برد جنجالي با پنالتي دقيقه 90 مسعود شجاعي اين بار مقابل ‌ام‌صلال صف‌آرايي مي‌كند كه اين بازي هم مي‌تواند جذابيت‌ها و حواشي زيادي در پي داشته باشد.

پرونده بازي‌هاي اين هفته هم با دربي حساس ايراني‌ها ميان دو تيم العربي و السد كه يك‌شنبه شب برگزار مي‌شود بسته خواهد شد؛ جدالي كه هر دو تيم با اتكا به ستاره‌هاي ايراني خود نكونام، دژاگه و پورعلي‌گنجي اميدوارند 3 امتياز را كسب كرده و جايگاه‌شان را در مربع صدرنشينان تثبيت كنند. برنامه كامل بازي‌هاي هفته بيستم ليگ ستارگان قطر به اين شرح است:

جمعه 7 اسفند 1394
السيليه- الخريطيات
الخور- الاهلي
الريان- لخويا
شنبه 8 اسفند 1394
الجيش-الوكره
القطر-مسيمير
ام‌صلال- الغرافه
يك‌شنبه 9 اسفند 1394
السد-العربي

پاسخ دهید