۲۰ دقیقه اول بازی با قطر خیلی مهم است


۲۰ دقیقه اول بازی با قطر خیلی مهم است


به گزارش خبرورزشی، سیروس دین‌محمدی در مورد شرایط تیم ملی در آستانه بازی با قطر گفت: تیم ملی جوان‌هایی با انگیزه دارد و مطمئنا برای این بازی‌ها تیم پرقدرتی محسوب می‌شویم اما احساس می‌کنم در مورد بازی‌های تدارکاتی مشکل داشتیم. در این مدت با تیم پرقدرتی بازی نکردیم و امیدوارم تیم ملی از لحاظ بازی‌های تدارکاتی ضربه نخورد.

او عنوان کرد: اگر یادتان باشد تیم ملی قبل از جام جهانی 2006 آلمان بازی‌های دوستانه خوبی برگزار نکرد و در این جام از لحاظ فنی عملکرد خوبی نداشت اما قبل از جام جهانی 1998 بازی‌های خوبی با چند تیم قدرتمند مثل اینتر و رم انجام دادیم و در این جام نمایش خوبی داشتیم. در این مدت هم انتظار داشتیم که ایران چند دیدار سخت را انجام دهد تا محک جدی بخورد.

دین‌محمدی با اشاره به مسابقه فردا شب گفت: ما میزبان هستیم و هواداران فردا در کنار تیم ملی ایران خواهند بود. هیچ وقت باخت دو بر صفر به قطر در مقدماتی جام جهانی 98 را فراموش نمی‌کنیم و امیدوارم تیم ملی باز هم موفق به شکست قطر شود و گام اول را محکم بردارد. همیشه بازی‌ اول در هر تورنمنتی تاثیرگذار است.

مربی فصل گذشته استقلال اظهار داشت: قطر چشم به بازی بسته و دفاعی خواهد داشت و برای ما 20 دقیقه اول بسیار مهم است که حریف را تحت فشار قرار داده و به گل برسیم. این اتفاق کار تیم ملی را راحت‌تر خواهد کرد.

 

پاسخ دهید